Privé dagtrip van Amsterdam naar Den Haag

Vertrek vanuit Amsterdam
Den Haag
Opslaan in wensenlijst
Automatisch vertaald voor gemakkelijker lezen.Origineel weergeven
  • Delft - Vermeer's geboorteplaats met grachten, Nieuwe Kerk & Oude Kerk
  • Den Haag - Nederlandse politieke hoofdstad met koninklijke bezienswaardigheden
  • Binnenhof & Paleis Noordeinde - Iconische overheids- en koninklijke locaties
  • Vredespaleis - Symbool van internationaal recht en diplomatie
  • Mauritshuis & Gemeentemuseum - Kunstschatten van Rembrandt tot Mondriaan
  • Panorama Mesdag - Grootste schilderij van Nederland, 360° uitzicht
  • Madurodam - Miniatuur Nederlandse stad die opbrengsten aan het goede doel schenkt
  • Lokale eetgelegenheden - Aanbevelingen van de chauffeur voor authentieke Nederlandse smaken

Pakketopties

Opties selecteren Alles wissen

Pakkettype

Dagtrip van Amsterdam naar Den Haag

Hoeveelheid

HK$ 5,950

Vul alle verplichte velden in om verder te gaan

Wat je kunt verwachten

Ontdek Delft en Den Haag tijdens een privédagtocht op maat vanuit Amsterdam met uw Engelssprekende chauffeur. Begin met een schilderachtige rit van een uur naar Delft, de thuisbasis van schilder Jan Vermeer en beroemd om zijn charmante grachten, kerken zoals de Nieuwe Kerk en Oude Kerk, en historische architectuur. Vervolg uw reis naar Den Haag, de zetel van de Nederlandse regering, waar u bezienswaardigheden ziet zoals het Binnenhof, Paleis Noordeinde en het Vredespaleis. Bewonder meesterwerken in het Mauritshuis of Gemeentemuseum, bekijk het 360° Panorama Mesdag of verken het gezinsvriendelijke Madurodam. Uw chauffeur zal lokale restaurants aanbevelen en de reis afstemmen op uw interesses voordat hij u terugbrengt naar uw accommodatie.

Binnenhof
Binnenhof
De pier
De pier
Delft
Delft
Madurodam
Madurodam
Nieuwe Kerk
Nieuwe Kerk
Privé dagtrip van Amsterdam naar Den Haag

Beoordelingen

Neem contact met ons op

Heb je een vraag over deze activiteit? Stel je vraag via live chat!

Misschien vind je dit ook leuk...

Den Haag Musea

Madurodam Toegangsticket in Den Haag

Boek nu voor vandaag
Directe bevestiging
4.9 (41) 1K+ geboekt
HK$ 189 HK$ 232
Den Haag Musea

Escher in het Paleis ticket in Den Haag

Boek nu voor vandaag
Directe bevestiging
4.8 (11) 200+ geboekt
HK$ 129
Den Haag Dagtrips

Geleide dagtour door Grand Holland Rotterdam en Den Haag

Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.3 (191) 3K+ geboekt
Van HK$ 409
20 korting
Uitverkoop
5 korting
Combo
Den Haag Musea

Het Mauritshuis Museum Ticket in Nederland

Directe bevestiging
4.9 (188) 5K+ geboekt
HK$ 197
Amsterdam Dagtrips

Zaanse Schans, Edam, Volendam & Marken Rondleiding vanuit Amsterdam

Boek nu voor vandaag
Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.8 (95) 1K+ geboekt
Van HK$ 312
Rotterdam Boot charters

Waterbus Dagkaart naar Rotterdam, Kinderdijk en Dordrecht

Boek nu voor morgen
Directe bevestiging
4.3 100+ geboekt
HK$ 174
Amsterdam Dagtrips

Vanuit Amsterdam: Giethoorn Dagtocht met Grachten- & Dorpstour

Boek nu voor vandaag
Gratis annuleren
Directe bevestiging
4.8 (72) 1K+ geboekt
HK$ 422
20 korting
Uitverkoop
Rotterdam Dagtrips

Dagtour Rotterdam, Delft, Den Haag met Madurodam

Boek nu voor morgen
Privérondleiding
Kleine groep
Gratis annuleren
Directe bevestiging
50+ geboekt
HK$ 1,216

Over de operator

Populaire bezienswaardigheden

Veelgestelde vragen