2 dager 1 natt Uluru overnatting
Avgang fra Alice Springs
Alice Springs
- Oppdag en uforglemmelig overnattingsopplevelse som utforsker den fantastiske skjønnheten i Uluru og Kata Tjuta nasjonalpark
- Legg ut på Kings Canyon Rim Walk for panoramautsikt over gamle sandsteinsklipper og landskap
- Nyt en naturskjønn og enkel Kings Canyon Creek Bed Walk, perfekt for alle treningsnivåer
- Fordyp deg i det slående outback-landskapet med fantastisk utsikt og enorme ørkenlandskap
- Fang fantastisk utsikt over Mount Connor fra utkikkspunktet, en skjult perle underveis
Hva du kan forvente
Ta en avslappet reise til hjertet av Australia og opplev dets fantastiske høydepunkter med denne overnattingsopplevelsen.
Nyt den fantastiske utsikten over Uluru nasjonalparks verdensarvsteder og lær om eldgamle kulturelle praksiser. Nyt drinker og kanapeer mens solen går ned og kryss av den ettertraktede Uluru-solnedgangsopplevelsen fra listen din.
Du vil reise med en vennlig, profesjonell og akkreditert turguide på dette enestående eventyret gjennom hjertet av Australia.

Gå tur gjennom den majestetiske Walpa Gorge ved Kata Tjuta og nyt dens robuste skjønnhet.

Utforsk de hellige stedene i Uluru og oppdag den rike urfolkskulturen og historien

Opplev magien ved Ulurus solnedgang mens du nyter et glass musserende i hånden
Anmeldelser
Kontakt oss
Har du spørsmål om denne aktiviteten? Spør oss på live chat!
Du liker kanskje også...
Alice Springs Dagsturer
Uluru Astro-tur
Henting på hotellet
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
4.3
(50)
1K+ bestilt
kr 950
Alice Springs Dagsturer
Uluru hellige steder og solnedgangstur
Henting på hotellet
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
4.6
(12)
200+ bestilt
Fra kr 1,428
Alice Springs Flere dagers turer
4 dager 3 netter Outback Escape Tour
Liten gruppe
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
kr 21,170
Melbourne Historiske steder
Puffing Billy jernbanebillett
Umiddelbar bekreftelse
4.7
(2,289)
60K+ bestilt
kr 297
20 rabatt
Salg
Alice Springs Flyturer
Naturskjønne helikopterturer over Uluru og Kata Tjuta
Bestill nå for i morgen
Opptil 3 timer
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
4.8
(17)
200+ bestilt
Fra kr 1,469
Alice Springs Dagsturer
Liten gruppe Uluru soloppgang og piknikopplevelse
Henting på hotellet
Liten gruppe
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
4.8
kr 1,291
Alice Springs Dagsturer
Mount Conner 4WD Outback Eventyrtur
Henting på hotellet
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
kr 2,726
Alice Springs Dagsturer
Gå mellom Kata Tjuta Domes-turen
Henting på hotellet
Avreise om ettermiddagen
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
50+ bestilt
kr 1,264
Alice Springs Busser
Delt skyttelbuss mellom Alice Springs og Ayers Rock
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
4.5
(17)
300+ bestilt
kr 1,769
Om operatøren
Populære severdigheter
Vanlige spørsmål
Utforsk mer på Klook
Alt du trenger for ditt Alice Springs-besøk
Populære reisemål i Australia
- 1 Sydney
- 2 Melbourne
- 3 Gold Coast
- 4 Healesville
- 5 Perth
- 6 Cairns
- 7 Brisbane
- 8 Hobart
- 9 Blue Mountains
- 10 Mornington Peninsula
- 11 Adelaide
- 12 Whitsundays
- 13 Margaret River
- 14 Pokolbin
- 15 Apollo Bay
- 16 Launceston
- 17 Colac
- 18 Sunshine Coast
- 19 Alice Springs
- 20 Darwin


