Den underjordiske sannheten: Privat omvisning av T-banens fortid i New York

New York
Lagre til ønskeliste
Automatisk oversatt for enklere lesing.Vis original
  • Oppdag skjulte stasjoner, inkludert det ikoniske underjordiske mesterverket fra 1904 i City Hall
  • Besøk en tidligere oversvømt stasjon som krevde dykkerutstyr for bare ti år siden
  • Lær hvordan en T-banestasjon fører til en hemmelig kjeller under Brooklyn Bridge
  • Forstå T-banedrift og teknologien som driver togene ustanselig dag og natt
  • Utforsk hvordan transitt har utviklet seg, fortid, nåtid og fremtid i vår urbane region

Pakketalternativer

Velg alternativer Fjern alle

Pakketype

Felles tur

Mengde

€ 175.10

Fyll ut alle obligatoriske felter for å fortsette

Hva du kan forvente

Har du noen gang vært nysgjerrig på hvilke rester av fortiden som fortsatt eksisterer i New York Citys eldste T-banestasjoner? Lurt på hvorfor det er så mange forlatte stasjoner og skjulte plattformer under byen? Kanskje du til og med har spurt deg selv hvorfor toget ditt alltid er forsinket. Nå har du sjansen til å få svar. Med veiledning fra en tidligere NYC transittplanlegger, vil vi reise under gatene for å avdekke den skjulte historien, moderne kompleksiteten og fremtidige utviklingen av et av verdens mest ikoniske transportsystemer. Denne private underjordiske utforskningen avslører fascinerende hemmeligheter om det største og travleste hurtigtransportsystemet på den vestlige halvkule. Få innsikt i hvordan politikk, planlegging og fremgang har formet T-banesystemet som holder New York i bevegelse.

Gruppe observerer et gammelt kontrollpanel som en gang ble brukt til å betjene tidlige T-banesystemer
Gruppe observerer et gammelt kontrollpanel som en gang ble brukt til å betjene tidlige T-banesystemer
Gruppe observerer et gammelt kontrollpanel som en gang ble brukt til å betjene tidlige T-banesystemer
Gruppe observerer en hemmelig forlatt T-banestasjon
Tidligere trafikkplanlegger som guider nysgjerrige besøkende gjennom hemmelige tunneler og glemte underjordiske rom.
Tidligere trafikkplanlegger som guider nysgjerrige besøkende gjennom hemmelige tunneler og glemte underjordiske rom.
Tidligere trafikkplanlegger som guider nysgjerrige besøkende gjennom hemmelige tunneler og glemte underjordiske rom.
Tidligere trafikkplanlegger som guider nysgjerrige besøkende gjennom hemmelige tunneler og glemte underjordiske rom.
Fulton Centers glassokulus reflekterer sollys inn i atriet, og blander kunst og ingeniørkunst.
World Trade Centers oculus reflekterer sollys inn i atriet, og blander kunst og ingeniørkunst.
Elegant, romslig stasjon med polerte gulv, LED-belysning og moderne arkitektonisk design
Elegant, romslig stasjon med polerte gulv, LED-belysning og moderne arkitektonisk design
Turgruppen lytter intenst til T-banehistorien inne på en dunkelt belyst, flislagt stasjon i vintagestil
Turgruppen lytter intenst til T-banehistorien inne på en dunkelt belyst, flislagt stasjon i vintagestil
Stig ned i historiske T-banestasjoner som avslører århundregammel arkitektur under travle bygater
Stig ned i historiske T-banestasjoner som avslører århundregammel arkitektur under travle bygater

Anmeldelser

Kontakt oss

Har du spørsmål om denne aktiviteten? Spør oss på live chat!

Du liker kanskje også...

New York Dagsturer

Historisk vandretur i Mount Morris Park

Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
€ 70.35
New York Dyreparker og akvarier

Billett til Central Park Zoo i New York City

Bestill nå for i dag
Umiddelbar bekreftelse
4.4 (31) 2K+ bestilt
€ 17.99 € 20.15
New York Båtcharter

Ettermiddag Golden Hour eller solnedgang vin- og jazzseilopplevelse i NYC

Avreise om ettermiddagen
Opptil 3 timer
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
€ 78.49
New York Dagsturer

Undergrunnsbanetur i New York

Bestill nå for i morgen
Privat omvisning
Liten gruppe
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
€ 34.69
New York Sightseeingcruise

Sightseeing Cruise-opplevelse på Grande Mariner i New York

Opptil 3 timer
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
€ 21.89
New York Fotografering

Profesjonell privat fotoseanse i New York

Bestill nå for i morgen
Opptil 3 timer
Privat gruppe
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
€ 250.00
New York Dagsturer

NYC-pakke: Empire State, Big Bus-tur og Circle Line-cruise

Bestill nå for i dag
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
50+ bestilt
€ 86.69
New York Museer

Billett til American Museum of Natural History

Bestill nå for i dag
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
4.6 (398) 40K+ bestilt
€ 33.15 € 38.45
New York Dagsturer

New York Hop-On Hop-Off buss, Empire State og Frihetsgudinnen-tur

Bestill nå for i dag
Gratis avbestilling
Umiddelbar bekreftelse
5.0 100+ bestilt
€ 118.19

Om operatøren

Populære severdigheter

Vanlige spørsmål