Lawatan Pertukaran Pengawal Buckingham Palace

5.0 / 5
2 ulasan
50+ ditempah
Buckingham Palace
Senarai hajat
Diterjemahkan secara automatik untuk bacaan yang lebih mudah.Tunjukkan yang asal
  • Saksikan upacara Pertukaran Pengawal dari sudut pandangan terbaik
  • Lihat Perarakan Pengawal Berkuda
  • Bersiar-siar melepasi Buckingham Palace, St. James's Palace, Clarence House, dan banyak lagi
  • Pelajari tentang sejarah upacara dan monarki British daripada pemandu anda
  • Ambil gambar dengan mercu tanda London yang paling ikonik: Big Ben dan Westminster Abbey

Pilihan pakej

Pilih pakej Kosongkan semua

Jenis pakej

Lawatan Kumpulan Kecil

Lawatan Peribadi

Kuantiti

Anda mesti memilih sekurang-kurangnya 2 dan tidak lebih daripada 15 untuk pakej ini
฿ 900

Lengkapkan semua ruangan yang diperlukan untuk meneruskan

Mengenai aktiviti ini

Alami Pertukaran Pengawal seperti tidak pernah sebelum ini dalam lawatan berjalan kaki berpandu ini melalui mercu tanda diraja London. Elakkan bahagian hadapan Buckingham Palace yang sesak dan ikuti pemandu pakar anda ke tempat tinjauan terbaik untuk pemandangan yang jelas dan gambar yang sempurna bagi upacara yang dihormati masa ini. Pelajari sejarah dan simbolisme yang menarik di sebalik Pengawal Raja, perarakan mereka yang tepat, serta tunik merah ikonik dan topi bulu beruang mereka.

Semasa anda mengikuti laluan Pengawal, pemandu anda akan berkongsi rahsia diraja dan cerita-cerita menarik tentang masa lalu London. Berjalan-jalan melalui St. James’s Park, Green Park, dan Whitehall, dan kagumi St. James’s Palace, Clarence House, Buckingham Palace, dan Westminster Abbey. Akhiri lawatan anda berhampiran Big Ben yang ikonik, setelah mengalami salah satu tradisi diraja Britain yang paling terkenal.

Lawatan Berpandu Pertukaran Pengawal di Buckingham Palace
Lawatan Berpandu Pertukaran Pengawal di Buckingham Palace
Lawatan Berpandu Pertukaran Pengawal di Buckingham Palace
Lawatan Berpandu Pertukaran Pengawal di Buckingham Palace
Lawatan Berpandu Pertukaran Pengawal di Buckingham Palace
Lawatan Berpandu Pertukaran Pengawal di Buckingham Palace
Lawatan Berpandu Pertukaran Pengawal di Buckingham Palace
Lawatan Berpandu Pertukaran Pengawal di Buckingham Palace
Lawatan Berpandu Pertukaran Pengawal di Buckingham Palace
Lawatan Berpandu Pertukaran Pengawal di Buckingham Palace
Lawatan Berpandu Pertukaran Pengawal di Buckingham Palace
Lawatan Berpandu Pertukaran Pengawal di Buckingham Palace
Lawatan Berpandu Pertukaran Pengawal di Buckingham Palace
Lawatan Berpandu Pertukaran Pengawal di Buckingham Palace

Ulasan

5.0 / 5
Bagus
2 ulasan
Panduan
5.0
Jadual perjalanan
5.0
Kualiti pemindahan
5.0
Berbaloi
5.0
Tapis mengikut:
Tapis mengikut:
Semua Dengan foto Hanya bahasa Melayu
Ulasan untuk: Lawatan Kumpulan Kecil

Banyak berjalan kaki tetapi itulah yang London tawarkan. Sediakan kasut berjalan kaki anda - lol 😂. Adrian sangat hebat! Dia benar-benar tahu ke mana hendak pergi dan bila untuk bergerak untuk mendapatkan pemandangan / gambar / kenangan terbaik. Terima kasih‼️

Tunjukkan asal (Ulasan diterjemahkan)
Membantu
Ulasan untuk: Lawatan Kumpulan Kecil

lawatan yang hebat. pandangan yang menarik tentang keluarga Diraja dan estet. kami mempunyai masa yang indah.

Tunjukkan asal (Ulasan diterjemahkan)
Membantu

Hubungi kami

Mempunyai soalan tentang aktiviti ini? Tanya kami melalui live chat!

Anda juga mungkin berminat...

London Perjalanan sehari

Lawatan Berjalan Kaki Pertukaran Pengawal Buckingham Palace

Tempah Lawatan Berjalan Menukar Pengawal anda di London dan nikmati hari yang menakjubkan di London di sini!
Pembatalan percuma
Pengesahan segera
4.4 (41) 1K+ ditempah
฿ 630
London Tapak bersejarah

Tiket Royal Mews di Buckingham Palace

Kagumi gerabak berhias, kereta bermotor dan banyak lagi dengan tiket masuk ke Royal Mews di London ini! Tempah sekarang melalui Klook.
Tempah sekarang untuk esok
Pembatalan percuma
Pengesahan segera
4.4 (13) 500+ ditempah
฿ 770 ฿ 810
London Perjalanan sehari

Lawatan Berjalan Kaki Separuh Hari ke Buckingham Palace, London

Selami sejarah diraja London dengan lawatan berjalan kaki berpandu ke Istana Buckingham dan Westminster. Temui tanda tempat ikonik dan permata tersembunyi dengan pemandu tempatan yang pakar. Tempah sekarang!
Tempah sekarang untuk esok
Pembatalan percuma
Pengesahan segera
5.0
฿ 3,360
London Perjalanan sehari

Lawatan Kumpulan Kecil Upacara Pertukaran Pengawal di London

Tempah sekarang untuk esok
Kumpulan kecil
Pembatalan percuma
Pengesahan segera
Aktiviti Baharu
฿ 900
London Lawatan kulinari

Menu Set Hard Rock Cafe di London

Beli Tiket Hard Rock Cafe Skip-the-Line ini dengan Set Menu di London dan dapatkan pengesahan segera di sini!
Tempah sekarang untuk esok
Sehingga 3 jam
Pembatalan percuma
Pengesahan segera
4.6 50+ ditempah
Daripada ฿ 1,322
London Perjalanan sehari

Lawatan Berjalan Kaki London Westminster & Buckingham Palace

Lawatan Berjalan Kaki Istana & Parlimen Menakjubkan London
Tempah sekarang untuk esok
Pembatalan percuma
Pengesahan segera
4.6 (27) 500+ ditempah
฿ 855
London Tapak bersejarah

Tiket Tower of London

Tempah tiket Tower of London anda dan tenggelamkan diri anda dalam 1000 tahun sejarah British, temui masa lalunya yang kelam, dan lihat Crown Jewels yang ikonik.
Tempah sekarang untuk hari ini
Pembatalan percuma
Pengesahan segera
4.7 (1,122) 40K+ ditempah
Daripada ฿ 1,673 ฿ 1,711
London Perjalanan sehari

London Westminster Abbey & Royal Sights Tour

Tempah sekarang untuk esok
Lawatan peribadi
Pembatalan percuma
Pengesahan segera
5.0 (13) 200+ ditempah
฿ 3,151
London Perjalanan sehari

Lawatan Berjalan Kaki Separuh Hari ke Buckingham Palace

Pembatalan percuma
Pengesahan segera
Aktiviti Baharu
฿ 3,106

Mengenai pengendali

Destinasi popular

Soalan Lazim