Ella Ravana-vízesés és Diyaluma-vízesés félnapos túra

Indulás innen: Ella
Diyaluma-vízesés
Mentés a kívánságlistára
A könnyebb olvashatóság érdekében automatikusan lefordítva.Eredeti megjelenítése
  • Fedezzen fel egy rejtett csodát a felejthetetlen Diyaluma-vízesés túrán.
  • Csodálja meg a 220 méter magas vízesést, Srí Lanka második legmagasabb vízesését, miközben buja esőerdőn keresztül túrázik, hogy elérje a lélegzetelállító vízesést.
  • Ússzon és pihenjen a tiszta természetes medencékben a vízesés lábánál.
  • Élvezze a gyönyörű tájat és a nyugalmat ezen az egynapos kiránduláson Ellából vagy Haputaléból.

Csomagopciók

Válasszon opciókat Összes törlése

Csomag típusa

Diyaluma-vízesés

Mennyiség

€ 58.55

A folytatáshoz töltse ki az összes kötelező mezőt

Mire számíthat

Készüljön fel, hogy elámuljon a Diyaluma-vízesés lélegzetelállító szépségétől.

Ez a túra mélyen bevezet a buja Koslanda esőerdőbe, hogy felfedje Srí Lanka egyik legjobban őrzött titkát. Ahogy áthalad az erdőn, a rohanó víz zúgása tölti be a levegőt. Amikor végre megpillantja a vízesést, annak hatalmas ereje és szépsége elkápráztatja. Szánjon időt a frissítő medencékben való úszásra, és egyszerűen csak merüljön el a gyönyörű tájban. Egy tapasztalt helyi vezetővel lenyűgöző tényeket tudhat meg erről a természeti csodáról.

Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy felfedezze a Diyaluma-vízesést ezen a felejthetetlen túrán.

Felső Diyaluma-vízesés
Felső Diyaluma-vízesés
A Diyaluma-vízesés teteje
A Diyaluma-vízesés teteje
Diyaluma-vízesés
Diyaluma-vízesés
Diyaluma-vízesés
Diyaluma-vízesés
Diyaluma-vízesés
Diyaluma-vízesés kilátás
Diyaluma-vízesés kilátás
Diyaluma-vízesés kilátás
Diyaluma-vízesés kilátás
Diyaluma-vízesés kilátás

Értékelések

Kapcsolat

Kérdésed van ezzel a tevékenységgel kapcsolatban? Kérdezzen tőlünk az élő chaten!

Ez is érdekelhet:

Monaragala District Többnapos túrák

Ella and Kandy Multi-Day Private Heritage Exploration

Foglaljon most a holnapra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
5.0
€ 735.19
Monaragala District Vadvilág

Udawalawe Nemzeti Park privát szafari

Foglaljon most a mai napra
Reggeli indulás
Akár 3 óra
Privát csoport
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
Új tevékenység
€ 43.89
Nuwara Eliya District Egynapos kirándulások

Egész napos Nuwara Eliya túra Kandyból

Foglaljon most a holnapra
Privát túra
Privát csoport
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
100+ foglalt
€ 70.25
North Central Province Egynapos kirándulások

Habarana Hurulu Ökopark félnapos szafari elefántokkal

Foglaljon most a mai napra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
Új tevékenység
€ 29.65
Ella Autókölcsönzés

Privát városi transzferek Ella és Kandy, Mirissa, Colombo vagy Galle között

Foglaljon most a holnapra
Városi transzferek
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
4.9 100+ foglalt
€ 100.49
Ella Túrázás

Ella Kilenc Ív Híd és Vízesések Egész napos élmény

Foglaljon most a holnapra
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
Új tevékenység
€ 27.45
Trincomalee Vadvilág

Wilpattu Nemzeti Park szafari túra Trincomalee-ből

Foglaljon most a holnapra
7+ óra
Privát csoport
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
100+ foglalt
€ 50.35
Ella Egynapos kirándulások

Ella Kilencíves Híd és Kis Ádám-csúcs Magán Túra

Foglaljon most a holnapra
Privát túra
Privát csoport
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
4.8 (31) 100+ foglalt
€ 111.19
Anuradhapura Egynapos kirándulások

Anuradhapura Polonnaruwa ősi város privát egész napos túra

Foglaljon most a holnapra
Privát túra
Privát csoport
Ingyenes lemondás
Azonnali visszaigazolás
5.0 100+ foglalt
€ 125.45

A kezelőről

Felkapott látnivalók