Locca Sea House Jimbaran Balilla
Locca Sea House
- Yhdistämme toisemme saman intohimon kautta ja luomme pyhäkön täydellisille kohtaamisille
- Paistattelemme upean auringonlaskun tyynessä syleilyssä, lumoutuneena meren kauneudesta Locca Sea Housessa
- Uppoudu upeaan DJ-esitysten sinfoniaan Locca Sea Housessa!
- Siemaile, nauti ja kylve auringon suudelmassa Locca Sea Housessa
Mitä odottaa

Vietä päiväsi hyvin Locca Sea Housessa



Nauti monipuolisesta ruoka- ja juomavalikoimasta

Katso upea auringonlasku sieltä, missä istut!



Tämä paikka sopii täydellisesti perheille ja lapsille.

Locca Sea House on täydellinen paikka rentoutua ja rauhoittua Jimbaran Balilla



Tuo ystäväsi ja rakkaasi viettämään upeaa aikaa Locca Sea Housessa.
Arvostelut
Ota yhteyttä
Onko sinulla kysyttävää tästä toiminnasta? Kysy meiltä live-chatissa!
Saatat pitää myös...
Kuta Lomakeskuspassit
Tropical Temptation TT Beach Club -pass Balilla
Varaa nyt tälle päivälle
Maksuton peruutus
Välitön vahvistus
4.7
(57)
900+ varattu
S$ 12.95
20 alennus
Myynti
South Kuta Lomakeskuspassit
One-Eighty Day Pass The Edge Balilla
Varaa nyt tälle päivälle
Yksityinen ryhmä
Välitön vahvistus
4.9
(640)
10K+ varattu
Lähettäjä: S$ 51.69
South Kuta Kylpylät
Vartalohieronta Montebello Wellnessissä Jimbaranissa
Varaa nyt huomiselle
Maksuton peruutus
Välitön vahvistus
S$ 20.85
South Kuta Päiväretket
Balicopterin Balin helikopterikierros
Varaa nyt huomiselle
Maksuton peruutus
Välitön vahvistus
5.0
100+ varattu
S$ 199.65
15 alennus
Myynti
Kuta Lomakeskuspassit
CANNA Nusa Duassa Balilla
Varaa nyt tälle päivälle
Maksuton peruutus
Välitön vahvistus
4.8
(106)
2K+ varattu
S$ 10.15
South Kuta Lomakeskuspassit
Roosterfish Beach Club -lippu Balilla
Varaa nyt tälle päivälle
Välitön vahvistus
4.7
100+ varattu
S$ 19.95
South Kuta Lomakeskuspassit
White Rock Beach Club Bali
Varaa nyt huomiselle
Välitön vahvistus
5.0
(13)
200+ varattu
S$ 35.89
South Kuta Kylpylät
Hua Spa Jimbaran Balilla
Varaa nyt tälle päivälle
Sovellusvaraus
Maksuton peruutus
Välitön vahvistus
4.3
(180)
3K+ varattu
S$ 21.39
20 alennus
Myynti
South Kuta Ruoka & ruokailu
Mereneläviä sisältävä ruokailukokemus Teba Cafe Jimbaran Balilla
Maksuton peruutus
Välitön vahvistus
100+ varattu
S$ 17.95
Tietoja operaattorista
Trendikkäät nähtävyydet
Usein kysytyt kysymykset
Tutustu Klookiin tarkemmin
Suosituimmat nähtävyydet kohteessa South Kuta
- 1 Uluwatu
- 2 Uluwatu Temple
- 3 Nusa Dua Beach
- 4 Nusa dua
- 5 Jimbaran
- 6 Melasti Beach
- 7 Garuda Wisnu Kencana Cultural Park
- 8 Uluwatu Kecak Fire
- 9 Padang Padang Beach
- 10 Pandawa Beach
- 11 Jimbaran Beach
- 12 Jimbaran Bay
- 13 Nyang Nyang Beach
- 14 Dreamland Beach
- 15 Uluwatu Beach
- 16 New Kuta Golf Bali
- 17 Spring Spa Uluwatu
- 18 Suluban Beach
- 19 Blue Point Beach
- 20 Karma Kandara Private Beach
Suosituimmat kohteet maassa Indonesia
- 1 Kuta
- 2 Jakarta
- 3 Ubud
- 4 Bali
- 5 Denpasar
- 6 Labuan Bajo
- 7 Bintan
- 8 Yogyakarta
- 9 Batam
- 10 Surabaya
- 11 Malang Regency
- 12 Bandung
- 13 Tangerang
- 14 Medan
- 15 Bogor
- 16 Canggu
- 17 Banyuwangi
- 18 Tanjung Pinang




