Ιδιωτική Μεταφορά Διεθνές Αεροδρόμιο Chubu Centrair

Διεθνές Αεροδρόμιο Chubu Centrair
Αποθήκευση στη λίστα επιθυμιών
Αυτόματη μετάφραση για ευκολότερη ανάγνωση.Εμφάνιση πρωτότυπου
  • Ιδιωτική μεταφορά μονής διαδρομής μεταξύ του Διεθνούς Αεροδρομίου Chubu Centrair και του ξενοδοχείου σας στην πόλη της Ναγκόγια
  • Περιλαμβάνεται αγγλόφωνος οδηγός (πιθανόν να μην είναι διαθέσιμος)

Επιλογές πακέτων

Επιλέξτε επιλογές Εκκαθάριση όλων

Τύπος πακέτου

Από το Nagoya City Hotel προς το Διεθνές Αεροδρόμιο Chubu Centrair

Από το Διεθνές Αεροδρόμιο Chubu Centrair προς το Nagoya City Hotel (Μονή Διαδρομή)

Ποσότητα

PLN 997.15

Συμπληρώστε όλα τα απαιτούμενα πεδία για να συνεχίσετε

Τι να περιμένετε

Σεντάν -Μέγιστος αριθμός επιβατών: 3 -Χωρητικότητα αποσκευών: 2-3 τεμάχια αποσκευών 24 ιντσών (μικρό μέγεθος) ή 2 τεμάχια αποσκευών 28 ιντσών (μεγάλο μέγεθος)

Toyota Esquire -Μέγιστος αριθμός επιβατών: 6 -Χωρητικότητα αποσκευών: 3-5 τεμάχια αποσκευών 24 ιντσών (μικρό μέγεθος) ή 2-3 τεμάχια αποσκευών 28 ιντσών (μεγάλο μέγεθος)

Toyota Hiace -Μέγιστος αριθμός επιβατών: 8 -Χωρητικότητα αποσκευών: 6-7 τεμάχια αποσκευών 24 ιντσών (μικρό μέγεθος) ή 5-6 τεμάχια αποσκευών 28 ιντσών (μεγάλο μέγεθος)

Ιδιωτικό αυτοκίνητο
Σεντάν
κάθισμα αυτοκινήτου
Μέσα στο σεντάν
Toyota Esquire
Toyota Esquire
μέσα στο Toyota Esquire
Μέσα στο Toyota Esquire
Toyota Hiace
Toyota Hiace
μέσα σε Toyota Hiace
Μέσα στο Toyota Hiace

Κριτικές

Αναθεώρηση για: Από το Διεθνές Αεροδρόμιο Chubu Centrair προς το Nagoya City Hotel (Μονή Διαδρομή)

司機照顧周全,雖然由機場步行到停車場場有一段距離,但司機全程都每一個step都會對客人回頭望一眼,感覺賓至如歸。

Χρήσιμο

Επικοινωνήστε μαζί μας

Έχετε κάποια ερώτηση σχετικά με αυτή τη δραστηριότητα; Ρωτήστε μας στη ζωντανή συνομιλία!

Ίσως σας αρέσουν επίσης...

Ναγκόγια Αίθουσες αναμονής αεροδρομίου & γρήγορη διέλευση

Υπηρεσία Lounge του Διεθνούς Αεροδρομίου Chubu Centrair (NGO) από το Plaza Premium Lounge

Κλείστε τώρα για αύριο
Άμεση επιβεβαίωση
4.3 50+ κλείστηκε
PLN 131.45 PLN 142.69
Aichi Αίθουσες αναμονής αεροδρομίου & γρήγορη διέλευση

The Coral Executive Lounge Διεθνές Αεροδρόμιο Chubu Centrair

Κλείστε τώρα για αύριο
Άμεση επιβεβαίωση
PLN 112.79 PLN 169.35
Aichi Ιαματικά λουτρά

Είσοδος στο Fu No Yu Spa στο Διεθνές Αεροδρόμιο Chubu Centrair

Κλείστε τώρα για σήμερα
Δωρεάν ακύρωση
Άμεση επιβεβαίωση
4.7 100+ κλείστηκε
PLN 34.79
Aichi Ημερήσιες εκδρομές

Εμπειρία κεραμικής Tokoname με ιαπωνικό τσάι και περίπατο σε μονοπάτι

Κλείστε τώρα για αύριο
Ιδιωτική περιήγηση
Δωρεάν ακύρωση
PLN 2,087.05
Ναγκόγια Ναυλώσεις αυτοκινήτων

Ιδιωτική ναύλωση αυτοκινήτου στη Ναγκόγια με οδηγό προς Ναγκόγια/Ινουγιάμα/Ένα/Τακαγιάμα

Άμεση επιβεβαίωση
5.0 (20) 4K+ κλείστηκε
Από PLN 438.49 PLN 465.19
Ναγκόγια Παράδοση αποσκευών

Παράδοση αποσκευών την ίδια μέρα στο αεροδρόμιο/ξενοδοχείο/Airbnb της Ναγκόγια - LuggAgent

Δωρεάν ακύρωση
Άμεση επιβεβαίωση
4.3 100+ κλείστηκε
PLN 152.09
Ναγκόγια Ναυλώσεις αυτοκινήτων

Ναύλωση Ιδιωτικού Αυτοκινήτου στις Περιοχές της Ναγκόγια (10 Ώρες)

Κλείστε τώρα για αύριο
Εξατομικευμένο δρομολόγιο
4.4 (14) 100+ κλείστηκε
Από PLN 1,242.89 PLN 1,507.35
Ναγκόγια Ναυλώσεις αυτοκινήτων

Ιδιωτική ναύλωση αυτοκινήτου στη Ναγκόγια

Κλείστε τώρα για σήμερα
Εξατομικευμένο δρομολόγιο
Άμεση επιβεβαίωση
4.4 (56) 600+ κλείστηκε
Από PLN 1,137.15 PLN 1,260.05
5 έκπτωση
Προσφορά
Ναγκόγια Τρένα & λεωφορεία αεροδρομίου

Εισιτήριο Express Meitetsu Chubu Centrair Airport

Άμεση επιβεβαίωση
4.7 (9,236) 100K+ κλείστηκε
PLN 22.75

Σχετικά με τον χειριστή

Δημοφιλή αξιοθέατα

Συχνές ερωτήσεις