Visita als llocs turístics populars i a les vinyes de Monsoon Valley a Hua Hin

1K+ reservat
Hua Hin
Desa a la llista de desitjos
Traduït automàticament per a una lectura més fàcil.Mostra l'original
  • Gaudeix de la ciutat turística de la costa del golf de Tailàndia, plena d'encant com Hua Hin.
  • No oblidis fer fotos boniques de la gran estàtua de Buda dempeus en la postura de donar benediccions i de l'aigua de mar verda per mostrar-les als teus amics.
  • Gaudeix dels micos juganers durant el viatge fins a Khao Takiab.
  • Visita el temple de Wat Huay Mongkol, on es troba la gran estàtua de Luang Pu Thuat.
  • Experimenta la singularitat i l'atmosfera clàssica de l'estació de tren tailandesa a l'estació de tren de Hua Hin.
  • Aprèn informació detallada sobre la producció de vi visitant la vinya Monsoon Valley.

Opcions de paquet

Selecciona les opcions Esborra-ho tot

Tipus de paquet

Tour privat (grup de 4 persones)

Tour privat (grup de 5-7 persones)

Tour privat (grup de 2 persones)

Tour privat (grup de 3 persones)

Quantitat

Heu de seleccionar almenys 5 per a aquest paquet
€ 54.79

Completa tots els camps obligatoris per continuar

Què pots esperar

Hua Hin està creixent ràpidament com una de les ciutats turístiques més vibrants de Tailàndia. Per tant, si us uniu a aquest tour, visitareu atraccions famoses a Hua Hin, com ara la vinya Monsoon Valley i moltes altres. Aquest tour començarà a l'estació de tren de Hua Hin. Després, viatjareu a Khao Takiab, un lloc ple de micos intel·ligents. No us perdeu l'oportunitat de capturar la bellesa de la gran estàtua de Buda de peu que concedeix benediccions i les impressionants vistes panoràmiques des del mirador. Després, us portarem al Parc Rajabhakti, un parc històric dedicat als antics reis del país. A més, anireu al temple Wat Huay Mongkol per veure l'estàtua de Luang Pu Thuat, un dels monjos tailandesos més famosos del país. És important destacar que aprendreu el procés de producció de vi a la vinya Monsoon Valley, originalment anomenada Hua Hin Hills Vineyard. Aquest lloc produeix vins locals de qualitat. Per tant, no us perdeu l'oportunitat de tastar els seus vins suaus i deliciosos. Tot això és el millor tour que millorarà la vostra experiència de viatge a Hua Hin!

Visita als llocs turístics populars i a les vinyes de Monsoon Valley a Hua Hin
Visiteu i demaneu benediccions a la sagrada Wat Huay Mongkol, que és el lloc on es troba el famós Luang Pu Thuat.
Vinyes Monsoon Valley a Hua Hin
Deleita't amb la gran estàtua de Buda dempeus que atorga benediccions a Khao Takiab!
plearn wan vintage market
Indulge in rare and vintage finds at the Plearn Wan market
Vinyes Monsoon Valley a Hua Hin
No us perdeu l'oportunitat de tastar una copa de vi local en arribar a la vinya Monsoon Valley.
Tours pels llocs turístics més populars de Hua Hin
Experimenta el deliciós gust de raïms de qualitat a Monsoon Valley Vineyard.

Ressenyes

4.8 / 5
Fantàstic
92 ressenyes
Guia
4.9
Itinerari
4.8
Qualitat de la transferència
4.9
Relació qualitat-preu
4.8
Ordena per:
Filtra per:
Tot Amb fotos Només en anglès
Revisa per a: Tour privat (grup de 2 persones)

Our tour guide Aob explained and shared the history when we were in the 7 Great Kings Park. Highlight of this is the Winery. The phase is also appropriate, not rushed nor too long. Recommendable 👍🏼

Útil
Revisa per a: Tour privat (grup de 4 persones)

Excellent tour, lead by Noi our guide - Got to see lots of Hua Hin attractions, including the historic Hua Hin Railway Station and the Monsoon Valley Vineyard, which was great!

Útil
Revisa per a: Tour privat (grup de 4 persones)

Fantastic tour , our guide Nook was so very impressive with her knowledge of the area and the history behind all that we experienced . Highly recommend the tour and Nook

Útil
Revisa per a: Tour privat (grup de 2 persones)

The tour guide Joe is very professional and kind! We had a great time with Joe. He is good speaker. We could do whatever we wanted. I was so touched by the respect shown to the Kings. Thank you, Joe.

Útil
Revisa per a: Tour privat (grup de 4 persones)

Thank you to tour guide Noi and the driver for the great experiences along the trip. Every attractions are introduced in great detail which we learnt alot of Thailand history. Highly recommend the wine tasting at Monsoon Valley, great time!

Útil
Revisa per a: Tour privat (grup de 5-7 persones)

it was easy, we booked for next day day tour and in an hr time, the staff WhatsApp me with confirmation and fo inform me there will be extra charge from and back to my resort. the local guide, Noi and driver were friendly. Noi shared the history of the places of interests with us

Útil
Revisa per a: Tour privat (grup de 2 persones)

Una tarda molt agradable per a la meva filla de 12 anys i per a mi. Molt informativa, relaxant i genial. En Noi va ser un guia excel·lent. 🧡💛

Mostra l'original (Ressenya traduïda)
Útil
Revisa per a: Tour privat (grup de 5-7 persones)

導遊到飯店接我們,前往猴子山、在佛寺的周邊,可以看到野生的猴子,接著前往國王公園,導遊很用心的介紹園區的故事~接著到最期待的華欣酒莊,行程提供三杯試飲葡萄酒,不喝酒的,可以點葡萄汁,還可以自費體驗餵大象,小孩很喜歡,最後前往華欣車站,很適合一家大小的行程

Útil
Revisa per a: Tour privat (grup de 5-7 persones)

A brief relaxing half day trip around Hua Hin. The guide is nice and enthusiasts. Trip is smooth and it is nice to rest a bit at the wineyard before heading back to the hotel. Remember to bring sunscreen and un umbrella as need to walk under the sun sometimes.

Útil
Revisa per a: Tour privat (grup de 2 persones)

Today our guide was Aob , he was very professional and arrived early. All the attractions were interesting and our guide provided us with information to understand the statues and their historical value. The venues were all very clean with WC facilities. I will recommend this tour to see another side of Thailand.

Útil

Bé que ho sàpigues

Fets interessants:

  • Podeu tastar vins deliciosos a la vinya de Monsoon Valley. Consulteu el menú (pagament a la botiga).

Contacta'ns

Tens alguna pregunta sobre aquesta activitat? Pregunta'ns per xat en directe!

Potser també t'agradarà...

Hua Hin Excursions d'un dia

Excursió privada d'un dia a Hua Hin Phra Nakhon Khiri i Tham Khao Luang amb AK GO

Reserva ara per a demà
Recollida a l'hotel
Tour privat
Grup privat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.5 (15) 2K+ reservat
€ 169.59
Hua Hin Tours gastronòmics

Tour gastronòmic nocturn i pels carrers secundaris en grup reduït de mig dia

Reserva ara per a demà
Grup petit
Sortida a la tarda
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.6 200+ reservat
€ 59.29
Hua Hin Tours gastronòmics

Experiència gastronòmica de mig dia per descobrir joies amagades

Reserva ara per a demà
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.9 (17) 200+ reservat
€ 59.29
Bangkok Lloguer de cotxes

Trasllats privats entre ciutats de Bangkok a Pattaya, Ayutthaya, Hua Hin i més per TTD Global

Reserva ara per a demà
Trasllats de ciutat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.7 (6,003) 70K+ reservat
€ 23.05 € 24.59
Hua Hin Tirolina

Experiència de tirolina a Hua Hin de Tree Top Adventure Park

Reserva ara per a demà
Sortida al matí
Fins a 3 hores
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.7 (98) 2K+ reservat
€ 20.35
Hua Hin Excursions d'un dia

Tour privat destacat de Hua Hin per TTD Global

Reserva ara per a demà
Recollida a l'hotel
Tour privat
Grup privat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.7
€ 121.85
Hua Hin Excursions d'un dia

(eSIM gratuïta) Excursió d'un dia imprescindible a Hua Hin des de Bangkok (MyProGuide)

Recollida a l'hotel
Tour privat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.6 (180) 1K+ reservat
€ 45.19
20 de descompte
Oferta
Hua Hin Excursions d'un dia

Excursió a la casc de Pa La-u i a la vinya de Monsoon Valley

Reserva ara per a demà
Cancel·lació gratuïta
4.2 (29) 600+ reservat
€ 71.29
Hua Hin Spas

Let's Relax Spa Hua Hin 100 a Hua Hin

Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.6 (1,057) 30K+ reservat
€ 19.75

Quant a l'operador

Llocs d'interès populars