Des de Pokhara: Excursió a Mardi Himal 3N/4D

Sortint de Pokhara
Mardi Himal
Desa a la llista de desitjos
Traduït automàticament per a una lectura més fàcil.Mostra l'original
  • Camina per senders apartats fins al camp base de Mardi Himal.
  • Gaudeix de l'autèntica hospitalitat Gurung a les cases de família.
  • Viatja de manera sostenible amb una excursió de baix impacte que dona suport a les comunitats locals.
  • Gaudeix de la muntanya Fishtail de prop.

Opcions de paquet

Selecciona les opcions Esborra-ho tot

Tipus de paquet

Trekking al Mardi Himal 3N/4D

Quantitat

€ 125.95

Completa tots els camps obligatoris per continuar

Què pots esperar

El Mardi Himal Trek és una joia amagada a la regió de l'Annapurna al Nepal, perfecte per als viatgers que busquen vistes impressionants de les muntanyes lluny de les multituds. Començant des de Pokhara, el camí passa per exuberants boscos de rododendres, prats alpins i pobles tradicionals de Gurung, oferint bellesa natural i coneixement cultural. A mesura que ascendeixes, gaudeix d'unes vistes impressionants d'Annapurna Sud, Hiunchuli i Machhapuchhre (Fishtail). El més destacat és arribar al camp base de Mardi Himal (4.500 m), on et trobes a prop dels imponents pics de l'Himàlaia en un entorn tranquil i verge. Ideal per a aquells que volen aventura amb autenticitat, aquest trekking ofereix una experiència tranquil·la i inoblidable a l'Himàlaia.

Camp base de Marid Himal
Camp base de Marid Himal
Camp base de Marid Himal
Camp base de Marid Himal
Vistes de les muntanyes des del camp base del Mardi Himal
Vistes de les muntanyes des del camp base del Mardi Himal
Vistes de les muntanyes des del camp base del Mardi Himal
Vistes de les muntanyes des del camp base del Mardi Himal
Vistes de les muntanyes des del camp base del Mardi Himal
Vistes de les muntanyes des del camp base del Mardi Himal

Ressenyes

Contacta'ns

Tens alguna pregunta sobre aquesta activitat? Pregunta'ns per xat en directe!

Potser també t'agradarà...

Kaski Senderisme

Trekking privat de 4 dies a la muntanya Mardi Himal

Reserva ara per a demà
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
€ 186.19
Ghandruk Senderisme

Camp Base de l'Annapurna de 9 dies via Poon Hill

Reserva ara per a demà
Tour privat
Grup privat
Cancel·lació gratuïta
5.0
€ 257.35
Katmandú Autobusos

Trasllats compartits en autobús turístic de Katmandú a Pokhara

Reserva ara per a demà
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
1K+ reservat
€ 11.25 € 12.29
Katmandú Tallers

Classe de cuina nepalesa

Reserva ara per a demà
3-5 hores
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.7 (44) 500+ reservat
€ 26.29
Pokhara Senderisme

Caminada al Camp Base de l'Annapurna 5 dies 4 nits

Tour privat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
5.0 (13) 50+ reservat
€ 141.29
Ghandruk Senderisme

Senderisme al Camp Base de l'Annapurna - Nepal

Reserva ara per a demà
Tour privat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
€ 197.15
Pokhara Senderisme

7D6N Trek al Camp Base de l'Annapurna

Reserva ara per a demà
Tour privat
Grup privat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.7 (12) 400+ reservat
€ 372.35
Katmandú Public Transfer - Non-API

Bitllet d'avió (només anada) de Katmandú a Pokhara

Reserva ara per a demà
4.5 (11) 1K+ reservat
€ 119.15 € 122.65
Madhyapur Thimi Tallers

Sessió de pintura de màscares i històries culturals

Reserva ara per a demà
Fins a 3 hores
Grup privat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
Activitat nova
€ 68.15

Quant a l'operador

Llocs d'interès populars