Centre de Girafes de Nairobi i Tour de Fauna Salvatge de Mig Dia Karen Blixen

Centre de Girafes
Desa a la llista de desitjos
Traduït automàticament per a una lectura més fàcil.Mostra l'original
  • Gaudeix d'una excursió que et porta al Centre de Girafes - Alimenta les girafes.
  • Apropa't a l'animal més alt i al Museu Karen Blixen.
  • Atura't en un centre d'artesania de comptes prop del Museu. Observa girafes vivint en un estat semi-salvatge al Centre de Girafes.
  • Visita la casa on va viure Karen Blixen, feta famosa a 'Out of Africa'.
  • Aprèn sobre els esforços de conservació fets per rescatar animals salvatges a Kenya.
  • Admira les girafes alimentant-se i els elefants orfes en aquestes 2 atraccions principals.

Opcions de paquet

Selecciona les opcions Esborra-ho tot

Tipus de paquet

Nairobi: Centre de Girafes Guiat, Visita al Museu Karen Blixen.

Quantitat

৳ 7,115.99

Completa tots els camps obligatoris per continuar

Què pots esperar

  • Les dues atraccions principals de Nairobi us ofereixen la millor experiència en poques hores. Coneixeu com aquests orfes són rescatats i criats abans de ser alliberats de nou a la natura.
  • Gaudiu alimentant les girafes i estant a prop d'elles, cosa que us alegrarà el dia. Comenceu la vostra visita al Centre de Girafes, famós per Daisy Rothschild, una cria de girafa rescatada de la frontera occidental de Kenya.
  • Exploreu aquest santuari per a espècies de girafes en perill d'extinció anomenades Roth child. Aquí, aprendreu la diferència entre les 3 espècies diferents i per què aquesta espècie estava a punt d'extingir-se.
  • Feu el camí natural fins al riu Gogo i busqueu girafes en estat salvatge. Continueu amb un trajecte fins a la casa de Karen Blixen, famosa per la pel·lícula Out of Africa, i apreneu la seva història.
Nairobi: Centre de Girafes Guiat, Visita al Museu Karen Blixen.
Nairobi: Centre de Girafes Guiat, Visita al Museu Karen Blixen.
Nairobi: Centre de Girafes Guiat, Visita al Museu Karen Blixen.
Nairobi: Centre de Girafes Guiat, Visita al Museu Karen Blixen.
Nairobi: Centre de Girafes Guiat, Visita al Museu Karen Blixen.
Nairobi: Centre de Girafes Guiat, Visita al Museu Karen Blixen.
Nairobi: Centre de Girafes Guiat, Visita al Museu Karen Blixen.
Nairobi: Centre de Girafes Guiat, Visita al Museu Karen Blixen.
Nairobi: Centre de Girafes Guiat, Visita al Museu Karen Blixen.
Nairobi: Centre de Girafes Guiat, Visita al Museu Karen Blixen.
Nairobi: Centre de Girafes Guiat, Visita al Museu Karen Blixen.
Nairobi: Centre de Girafes Guiat, Visita al Museu Karen Blixen.
Nairobi: Centre de Girafes Guiat, Visita al Museu Karen Blixen.
Nairobi: Centre de Girafes Guiat, Visita al Museu Karen Blixen.
Nairobi: Centre de Girafes Guiat, Visita al Museu Karen Blixen.

Ressenyes

Contacta'ns

Tens alguna pregunta sobre aquesta activitat? Pregunta'ns per xat en directe!

Potser també t'agradarà...

Nairobi Excursions d'un dia

Visita guiada al Parc Nacional de Nairobi, la Llar d'Elefants i el Centre de Girafes

Reserva ara per a demà
Tour privat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.6 (14)
৳ 18,451.95
Nairobi Excursions d'un dia

Tour guiat privat de vida salvatge i conservació de Nairobi

Reserva ara per a demà
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
৳ 30,753.19
Nairobi Excursions d'un dia

Nairobi: Tour de mig dia per la ciutat oculta i Kibera amb guia local

Reserva ara per avui
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
Activitat nova
৳ 6,130.70
Nairobi Tours de diversos dies

Safari de mig dia al Parc Nacional de Nairobi i al Centre de Girafes

Reserva ara per a demà
Cancel·lació gratuïta
Activitat nova
৳ 16,914.25
Nairobi Excursions d'un dia

Nairobi Bomas de Kenya Tour Cultural de Mig Dia

Reserva ara per avui
Tour privat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
৳ 6,043.39
Nanyuki Tours de diversos dies

Safari de 8 dies a Masai Mara i Ol Pejeta des de Nairobi en grup reduït

Tour privat
Grup privat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
৳ 415,167.99
Nakuru Tours de diversos dies

Safari de 2 dies al llac Nakuru i al llac Naivasha

Tour privat
Grup privat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
৳ 86,929.45
Coastal Kenya Excursions d'un dia

Visita guiada de mig dia a les llars infantils de Diani

Reserva ara per avui
Tour privat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
৳ 6,147.19
Narok Tours de diversos dies

Safari en grup reduït de 6 dies per Masai Mara i Amboseli

Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
৳ 243,718.99

Quant a l'operador

Llocs d'interès populars