Excursió d'un dia a Gold Coast Tropical Fruit World i Danger Point

Sortint de Gold Coast
Tropical Fruit World
Desa a la llista de desitjos
Traduït automàticament per a una lectura més fàcil.Mostra l'original
  • Visiteu Tropical Fruit World i descobriu una gran varietat de fruites tropicals exòtiques.
  • Gaudiu de les impressionants vistes costaneres des de Danger Point Lookout.
  • Relaxeu-vos a l'emblemàtic Burleigh Heads, una de les platges més pintoresques de la Gold Coast.
  • Viatgeu còmodament amb un conductor-guia de parla xinesa.
  • Experiència en grup reduït amb còmoda recollida i tornada a l'hotel de la Gold Coast.
  • Perfecte per a famílies, parelles i amants de la natura que busquen una excursió relaxant d'un dia.

Opcions de paquet

Selecciona les opcions Esborra-ho tot

Tipus de paquet

Excursió a Tropical Fruit World, Danger Point i Burleigh Heads

Quantitat

€ 110.59€ 116.75

Completa tots els camps obligatoris per continuar

Què pots esperar

Descobriu la bellesa natural de la Gold Coast i el nord de Nova Gal·les del Sud en aquesta excursió de dia complet. Visiteu Tropical Fruit World per explorar una plantació de fruites exòtiques, gaudiu d'espectaculars vistes costaneres a Danger Point i relaxeu-vos a les pintoresques Burleigh Heads. Viatgeu còmodament amb un conductor-guia de parla xinesa i experimenteu una combinació perfecta de paisatges tropicals, platges i atraccions locals.

Excursió d'un dia a Tropical Fruit World Byron Bay per a xinesos
Excursió d'un dia a Tropical Fruit World Byron Bay per a xinesos
Excursió d'un dia a Tropical Fruit World Byron Bay per a xinesos

Ressenyes

Contacta'ns

Tens alguna pregunta sobre aquesta activitat? Pregunta'ns per xat en directe!

Potser també t'agradarà...

Tweed Shire Excursions d'un dia

Excursió d'un dia a Gold Coast Tropical Fruit World i Byron Bay

Reserva ara per a demà
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
50+ reservat
€ 117.39
Tweed Shire Excursions d'un dia

Visita guiada a Gold Coast Rainbow Bay i a la granja de fruites

Reserva ara per a demà
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
€ 120.49
Tweed Shire Pesca

Experiència de pesca de crancs a Gold Coast

Reserva ara per a demà
3-5 hores
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.6 (98) 3K+ reservat
€ 58.69
€ 135.90
Gold Coast Zoos i aquaris

Astra Lumina Gold Coast al Currumbin Wildlife Sanctuary

Astra Lumina Gold Coast al Currumbin Wildlife Sanctuary
Reserva ara per avui
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
5.0 200+ reservat
€ 27.79
Scenic Rim Excursions d'un dia

Excursió nocturna per veure lluernes a la muntanya Tamborine, Gold Coast, Austràlia (visita guiada en xinès)

Sortida a la tarda
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
€ 55.59
Gold Coast Excursions amb vaixell

Excursió en caiac i snorkel per la Gold Coast

Reserva ara per avui
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.7 (57) 1K+ reservat
De € 61.15
Gold Coast Parcs temàtics

Entrades per a Dreamworld Gold Coast

Salta't la cua
Confirmació immediata
4.6 (1,913) 80K+ reservat
€ 39.75 € 49.65
20 de descompte
Oferta
5 de descompte
Combo
Gold Coast Excursions d'un dia

Parc Nacional de Lamington, O’Reilly’s i Tour de Vinya

Reserva ara per a demà
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.6 (22) 400+ reservat
€ 83.39

Quant a l'operador

Llocs d'interès populars