Tour privat de luxe a Angkor Wat amb guia alemany, anglès o un altre

Angkor Wat
Desa a la llista de desitjos
Traduït automàticament per a una lectura més fàcil.Mostra l'original
  • Destacats i el millor del Tour Privat d'un o dos dies per Angkor Wat
  • Un guia de la vostra elecció per assegurar l'atenció i una comprensió exhaustiva de cada característica.
  • Experimenteu un viatge sense estrès amb un trasllat hop on/hop off assequible i amb aire condicionat.
  • Escolteu fets fascinants sobre història, cultura i històries entre bastidors
  • 100% privacitat i itinerari personal

Opcions de paquet

Selecciona les opcions Esborra-ho tot

Tipus de paquet

Furgoneta de luxe privada - Excursió d'un dia a Angkor Wat a l'alba o al capvespre (fins a 8 persones)

Furgoneta de luxe privada - Tour de dos dies per a la sortida i la posta de sol d'Angkor Wat (fins a 8 persones)

Quantitat

€ 155.39

Completa tots els camps obligatoris per continuar

Què pots esperar

Exploreu la bellesa natural d'Angkor Wat amb un guia professional que parli segons les vostres preferències, oferint excursions privades d'alta qualitat en un o dos dies per vehicle.

Descobriu fets fascinants sobre la història, la cultura, els llocs d'interès, les anècdotes i les històries entre bastidors del regne. Una visita guiada us ajudarà a descobrir la diferència entre temples, ruïnes, la Terra de Déu i una gran quantitat d'històries. Comenceu la vostra aventura des de l'hotel amb recollida gratuïta per presenciar la impressionant sortida del sol a Angkor Wat i els grans circuits.

El viatge depèn de la multitud, per tant, algunes parades es poden modificar o adaptar abans per evitar aglomeracions, us convida a experimentar la impressionant sortida del sol en una excursió privada de luxe de 8 a 16 hores, tornant amb records que atresorareu per a tota la vida.

Tour privat de luxe a Angkor Wat amb guia alemany, xinès o anglès
Experimenta el tour privat al jaciment arqueològic de la UNESCO de classe mundial a Angkor Wat.
Tour privat de luxe a Angkor Wat amb guia alemany, xinès o anglès
Un cambodjà entrant al temple d'Angkor Wat amb vestit nacional
Tour privat de luxe a Angkor Wat amb guia alemany, xinès o anglès
La llum del matí que es reflecteix en una de les cares d'Angkor Wat
Tour privat de luxe a Angkor Wat amb guia alemany, xinès o anglès
El vehicle bàsic que es pot utilitzar en aquesta excursió, subjecte a disponibilitat.
Tour privat de luxe a Angkor Wat amb guia alemany, xinès o anglès
Experimenta una sensació aclaparadora d'aventura mentre passeges pel temple de Ta Prohm o el temple de Tomb Raider, en temples d'estil complex monàstic.
Tour privat de luxe a Angkor Wat amb guia alemany, xinès o anglès
Experimenta la sortida del sol des d'un punt d'observació dins d'un dels temples centrals clau d'Angkor Wat.
Tour privat de luxe a Angkor Wat amb guia alemany, xinès o anglès
Les arrels d'un arbre, semblants a un pop, creixen sobre l'entrada d'un edifici al jaciment de Ta Prohm d'Angkor.
Tour privat de luxe a Angkor Wat amb guia alemany, anglès o un altre
Un turista fent fotos en una atracció important diàriament.
Tour privat de luxe a Angkor Wat amb guia alemany, anglès o un altre
La sostracció de les arts i la majestat de l'antic unint-se amb l'hinduisme en el passat
una guia que explica les atraccions del temple d'Angkor Wat.
una guia que explica les atraccions del temple d'Angkor Wat.

Ressenyes

Revisa per a: Furgoneta de luxe privada - Excursió d'un dia a Angkor Wat a l'alba o al capvespre (fins a 8 persones)

We booked this tour as a family of six, two children (4 and 6), parents and grandparents to visit Angkor Thom and Angkor Wat at our own pace. we had a comfortable van, friendly driver handing out water at every occasion and a German-speaking guide, Hay, who was very nice and knowledgeable. He adjusted the walk through the temples and its pace according to our group and was very patient. he explained a lot though and it was super interesting! since a full day in Cambodia heat was very exhausting he organized with the driver to bring the kids and one grandparent back to the hotel earlier. the others were able to continue the visit of Angkor Wat. All in all it was a great package and tour that we can recommend!

Útil

Contacta'ns

Tens alguna pregunta sobre aquesta activitat? Pregunta'ns per xat en directe!

Potser també t'agradarà...

Siem Reap City Excursions d'un dia

Servei de guia turístic a Siem Reap

Reserva ara per a demà
Tour privat
Grup privat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
€ 39.35
Siem Reap City Tours de diversos dies

Excursió privada de 3 dies per Angkor en tuk-tuk

Reserva ara per a demà
Tour privat
Grup privat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.6 (31) 200+ reservat
€ 51.25
Siem Reap City Tours de diversos dies

Siem Reap: Excursió de 2 dies a Angkor Wat amb sortida i posta de sol

Reserva ara per a demà
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.9 (326) 700+ reservat
€ 34.29
Siem Reap City Lloguer de cotxes

Lloguer de cotxe privat a Siem Reap

Reserva ara per a demà
Itinerari personalitzat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.4 (476) 2K+ reservat
€ 44.99
Siem Reap City Tallers

Classe de ceràmica khmer

Reserva ara per a demà
Fins a 3 hores
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.7 (271) 2K+ reservat
€ 26.30
Siem Reap City Excursions d'un dia

Tour privatitzat pels llocs fotogràfics d'Instagram de Siem Reap Angkor

Reserva ara per a demà
Tour privat
Grup privat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.8 (18) 200+ reservat
€ 101.19
Siem Reap City Excursions d'un dia

Entrada per Angkor Wat i visita guiada o transport

Reserva ara per a demà
Tour privat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.9 50+ reservat
€ 53.99
Siem Reap City Excursions d'un dia

Visita als temples d'Angkor Wat i al camp amb sortida o posta de sol

Reserva ara per a demà
Tour privat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
5.0 (1,713) 6K+ reservat
€ 15.79
Siem Reap City Lloguer de cotxes

Trasllats privats entre Siem Reap i Phnom Penh

Reserva ara per a demà
Trasllats de ciutat
Cancel·lació gratuïta
Confirmació immediata
4.4 (205) 1K+ reservat
€ 95.55 € 96.45

Quant a l'operador

Llocs d'interès populars