Билет за Мулен Руж Париж

Вечеря по избор и обиколка на Париж с автобус
4.5 / 5
429 отзива
10K+ резервиран
Мулен Руж
Запазване в списък с желания
Автоматично преведено за по-лесно четене.Покажи оригинала
  • Станете свидетели на едно от най-известните кабаретни представления в света в Мулен Руж
  • Насладете се на шоуто "Féerie", изпълнено от трупа от 60 артисти
  • Отдайте се на вечеря с шампанско или изберете само шампанско, с избор от 3 часа на представление
  • Разгледайте разнообразието от комбинирани билети, които включват обиколка на града, вечеря с круиз и още вълнуващи начини да се насладите на пътуването си до Париж

Опции на пакета

Show + champagne
Show + dinner
Show + tours
Show + transport
Show + champagne
Шоу с шампанско
Без анулиране
Важи за избраната дата
Незабавно потвърждение
Show + dinner
Шоу с вечеря (меню "Тулуз-Лотрек")
Без анулиране
Важи за избраната дата
Незабавно потвърждение
Шоу с вечеря (меню Belle Epoque)
Без анулиране
Важи за избраната дата
Незабавно потвърждение
Шоу с вечеря (вегетарианско меню)
Без анулиране
Важи за избраната дата
Незабавно потвърждение
Show + tours
Шоу с шампанско и обиколка на града
Безплатно анулиране (24 часа предизвестие)
Важи за избраната дата
Незабавно потвърждение
Шоу с шампанско, вечеря на круиз La Marina и билет за Айфеловата кула
Безплатно анулиране (24 часа предизвестие)
Важи за избраната дата
Незабавно потвърждение
Шоу с вечеря (меню Тулуз-Лотрек) и обиколка на града
Безплатно анулиране (24 часа предизвестие)
Важи за избраната дата
Незабавно потвърждение
Show + transport
11 вечерно шоу с шампанско и двупосочен транспорт
Безплатно анулиране (24 часа предизвестие)
Важи за избраната дата
Незабавно потвърждение
Вечерно шоу от 21:00 ч. с шампанско и транспорт до мястото
Безплатно анулиране (24 часа предизвестие)
Важи за избраната дата
Незабавно потвърждение
Шоу с вечеря (меню Тулуз-Лотрек) и отпътуване
Безплатно анулиране (24 часа предизвестие)
Важи за избраната дата
Незабавно потвърждение
Шоу с вечеря (меню Belle Epoque) и оставяне
Безплатно анулиране (24 часа предизвестие)
Важи за избраната дата
Незабавно потвърждение
Шоу в Мулен Руж с шампанско и обиколка на града + круиз с екскурзовод Vedette de Paris
Безплатно анулиране (24 часа предизвестие)
Променливо
Важи за избраната дата
Незабавно потвърждение
Шоу в Мулен Руж с шампанско и обиколка на града + билет за Лувъра с домакин до Мона Лиза
Безплатно анулиране (24 часа предизвестие)
Променливо
Важи за избраната дата
Незабавно потвърждение
Шоу в Мулен Руж с шампанско и обиколка на града + Шоу в Крейзи Хорс
Безплатно анулиране (24 часа предизвестие)
24-часово потвърждение
Важи за избраната дата

Какво да очаквате

Определено като едно от най-емблематичните места в Париж, никой пътешественик не бива да пропуска шанса да стъпи в легендарния свят на Мулен Руж. Холивудският блокбъстър "Мулен Руж" черпи вдъхновение от това прочуто шоу, най-известното в целия Париж и познато по целия свят. Труппата е литературна и артистична група, съставена от повече от 80 артисти, включително 60 красиви танцьорки Doriss Girl, които са дошли от цял свят, за да бъдат част от магията на гледката и звука в кабарето. Станете свидетели на най-зрелищните декори и костюми в една нощ на невероятни танци и хореография, на които над 60 милиона зрители идват да се насладят всяка година. Изживейте едно наистина ослепително шоу от пера, пайети, грандиозни декори и завладяващи песни и музика, заедно с глътка шампанско, и се потопете в хипнотизиращия, незабравим свят на Мулен Руж. За да завършите традиционното си парижко преживяване, всеки пакет включва безплатна 1,5-часова обиколка с градски автобус, която ви отвежда до всички най-добри и популярни атракции в Париж!

фасада на Мулен Руж
Влезте в емблематичния парижки Мулен Руж и станете свидетели на едно от най-престижните кабарета в света
Мулен Руж канкан
Потопете се в зрелищните и задължителни за гледане танци Канкан
вечерно шоу в Мулен Руж
Насладете се на елегантно кулинарно изживяване, докато гледате световноизвестното шоу Мулен Руж
танцьорки от Мулен Руж
Бъдете част от невероятната и наелектризираща атмосфера, оживена от бляскави костюми и декори
градски туристически автобус Париж
Не пропускайте шанса си да видите Париж през деня, когато се качите на автобуса за обиколка на града!
представление на Мулен Руж
Изживейте една незабравима вечер в легендарното кабаре Мулен Руж
Билет за Мулен Руж Париж
Завладяваща хореография и зашеметяващи визуални ефекти определят преживяването в Мулен Руж
Билет за Мулен Руж Париж
Билет за Мулен Руж Париж
Билет за Мулен Руж Париж
Влезте в свят на омагьосване и екстравагантност в Мулен Руж в Париж
Шоу в Мулен Руж с вечеря и обиколка на Париж с автобус
Шоу в Мулен Руж с вечеря и обиколка на Париж с автобус
Шоу в Мулен Руж с вечеря и обиколка на Париж с автобус

Местоположение

Свържете се с нас

Имате въпрос относно тази дейност? Попитайте ни в чат на живо!

Отзиви

4.5 / 5
Фантастично
429 отзива
Сортиране по:
Филтриране по:
Всички Със снимки Само на английски
Преглед за: Шоу с вечеря (меню "Тулуз-Лотрек")

Прекрасно преживяване в Мулен Руж! Фантастична атмосфера, вечеря и представление! Добре е да пристигнете 30 минути по-рано, тъй като има опашка. Трафикът е лош след представлението и успяхме да хванем Uber отсреща.

Покажи оригинала (Преведен преглед)
Полезен
Преглед за: Шоу с вечеря (меню Тулуз-Лотрек) и обиколка на града

Определено трябва да се види. Дава ви изцяло ново преживяване, различно от Айфеловата кула. Единственото нещо беше, че правилата за облекло не се спазваха. Видях много дънки, тениски и спортни маратонки. И всички бяха допуснати. Така че се почувствах като глупак, че си бях взел кожени обувки, сако и риза само за да присъствам на шоуто.

Покажи оригинала (Преведен преглед)
Полезен
Преглед за: Шоу с шампанско, вечеря на круиз La Marina и билет за Айфеловата кула

Разходката с лодка и предоставената храна бяха страхотни. Гледката от Айфеловата кула на втория етаж беше невероятна с нощните светлини. Силно препоръчвам.

Покажи оригинала (Преведен преглед)
Полезен
Преглед за: Шоу с шампанско и обиколка на града

Невероятна атмосфера, оживено и абсолютно страхотно. Всяко едно представление беше превъзходно и умопомрачително. Акробатичното изпълнение беше абсолютно омагьосващо. Костюмите, аурата и настроението бяха просто перфектни. Струва си парите. Избрахме шоу+напитка/шампанско. Шоуто започна в 23:30 и продължи до 1. Задължително преживяване. Бяхме резервирали хотел Joke, който беше на 5 минути пеша.

Покажи оригинала (Преведен преглед)
Полезен
Преглед за: Шоу с вечеря (меню Belle Epoque) и оставяне

Може да се усети, че всички представления са направени с много старание и почти няма скучни моменти. Въпреки това, за нас, които сме свикнали с вариететни или циркови трупи, има много сходни елементи, но са добавени и много френски елементи. Като цяло е много добре. Мисля, че този път си струваше да поръчаме по-скъпата храна, защото беше доста вкусна, а и бяхме точно в средата на цялото представление, така че можехме да наблюдаваме отблизо, което беше страхотно.

Покажи оригинала (Преведен преглед)
Полезен
Преглед за: Шоу с шампанско и обиколка на града

Представлението беше страхотно, танцьорите се раздадоха докрай, а местата бяха изцяло заети. Препоръчваме да си вземете билетите по-рано и да се наредите на опашка за влизане възможно най-скоро. Нашите места бяха точно до сцената, така че можехме да видим израженията на танцьорите и техните пищни костюми. Ако не пиете алкохолни напитки, можете да ги замените със сода или газирана вода. Франция е столица на изкуството, а костюмите на танцьорите са смели и разголени, което е артистично за възрастни, но изисква насоки за деца. Аз лично силно препоръчвам това представление – задължително е да се види, когато сте в Париж.

Покажи оригинала (Преведен преглед)
Полезен
Преглед за: Шоу с шампанско и обиколка на града

Много красиво и впечатляващо. Пътуването е удобно. Ако не искате да включвате вечеря, препоръчвам да отидете около 23:30 ч.

Покажи оригинала (Преведен преглед)
Полезен
Преглед за: Шоу с вечеря (меню Тулуз-Лотрек) и отпътуване

Беше страхотно забавно преживяване, изпълнителите показаха образцово представяне, силно препоръчително, вечерята също беше добра.

Покажи оригинала (Преведен преглед)
Полезен
Преглед за: Шоу с вечеря (меню Тулуз-Лотрек) и отпътуване

Беше много добре. Вечерята също беше вкусна и като се има предвид цената във Франция, мисля, че си заслужава да се плати. Трансферът за връщане е удобен, ако хотелът ви е близо до мястото за слизане, но в противен случай мисля, че е по-бързо и по-добре да използвате метрото.

Покажи оригинала (Преведен преглед)
Полезен
Преглед за: Шоу с вечеря (меню Тулуз-Лотрек) и обиколка на града

Доволен съм от резервацията. Не пропускайте шоуто, то е страхотно, а на Klook благодаря за резервацията.

Покажи оригинала (Преведен преглед)
Полезен

Често задавани въпроси

Какво прави една вечер в Мулен Руж незабравимо преживяване за посетителите на Париж?

Мулен Руж предлага една наистина незабравима вечер, потапяйки посетителите в сърцето на парижкия нощен живот. Известно със своя емблематичен Bal du Moulin Rouge, мястото съчетава богатата история на хълма Монмартър с модерна и жизнена атмосфера, създавайки незабравимо изживяване със своите ослепителни представления и оживена обстановка.

Предлага ли Мулен Руж опция за вечеря и какво могат да очакват посетителите от сервираната френска кухня?

Да, Мулен Руж предлага опция за вечеря и шоу, което позволява на посетителите да се насладят на изискана френска кухня преди представлението. Менюто за вечеря включва възхитителна селекция от френски деликатеси, добавяйки гастрономическо измерение към цялостното преживяване, което го прави перфектна комбинация от кулинарни и развлекателни удоволствия.

Как е разположението на местата в Мулен Руж и могат ли посетителите да избират предпочитаните от тях места?

Мулен Руж предлага добре организирано разположение на местата, за да осигури оптимален изглед към грандиозните представления. Въпреки че изборът на конкретно място може да зависи от избрания пакет, посетителите обикновено могат да очакват стъпаловидно разположение, което осигурява отлична видимост от всеки ъгъл, позволявайки им напълно да се потопят в шоуто.

Акробатичните номера част ли са от шоуто на Мулен Руж и как допринасят за цялостното развлекателно изживяване?

Да, шоуто в Мулен Руж включва хипнотизиращи акробатични номера, които добавят допълнителен слой вълнение към вечерта. Тези спиращи дъха изпълнения демонстрират невероятното умение и артистичност на изпълнителите, подобрявайки цялостното развлекателно изживяване и превръщайки вечерта в незабравима.

Какво е значението на площад „Бланш“ във връзка с преживяването в Мулен Руж?

Площад Бланш, разположен в сърцето на Монмартър, има историческо значение като мястото на Мулен Руж. Той служи като фон на омагьосващата атмосфера на заведението и играе ключова роля в създаването на емблематичната атмосфера, която е превърнала Мулен Руж в символ на парижкия нощен живот от поколения насам.

Може да ви хареса също...

Париж Шоу програми и мюзикъли

Шоуто „Крейзи Хорс“ в Париж

Безплатно анулиране
4.7 (582) 10K+ резервиран
От € 124.95
5 отстъпка
Комбо
5 отстъпка за Дисниленд Париж
Париж Шоу програми и мюзикъли

Билет за шоу Paradis Latin

Резервирайте сега за днес
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
4.6 (28) 1K+ резервиран
€ 100.00
Париж Музеи

Билет за музея Лувър

Резервирайте сега за днес
Незабавно потвърждение
4.5 (5,374) 200K+ резервиран
€ 50.29 € 55.70
5 отстъпка за Дисниленд Париж
Париж Обиколки с дегустация на храни

3-степенна вечеря с круиз по река Сена от Париж

Резервирайте сега за утре
До 3 часа
Безплатно анулиране
4.5 (63) 3K+ резервиран
От € 60.50
Париж Наблюдателни площадки

Обиколка на Айфеловата кула с допълнителен достъп до върха

Резервирайте сега за днес
Незабавно потвърждение
50K+ резервиран
€ 40.95
5 отстъпка за Дисниленд Париж
Париж Шоу програми и мюзикъли

Концерт за класическа музика в църкви в Париж

Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
4.7 100+ резервиран
€ 50.00
Париж Разглеждане на забележителности с круизи

Едночасов круиз по река Сена в Париж с акценти от града

Резервирайте сега за днес
Незабавно потвърждение
4.7 (2,696) 200K+ резервиран
€ 18.70
Париж Исторически обекти

Билет за покрива на Триумфалната арка

Резервирайте сега за днес
Незабавно потвърждение
4.7 (1,133) 40K+ резервиран
€ 16.80
5 отстъпка за Дисниленд Париж
Париж Разглеждане на забележителности с круизи

Обяд и вечеря по река Сена с Bateaux Parisiens

Резервирайте сега за днес
Отпътуване следобед
До 3 часа
Безплатно анулиране
Незабавно потвърждение
4.3 (1,369) 30K+ резервиран
€ 86.90